1. W liturgii tygodnia:
    – we wtorek – św. Jana Pawła II.
  2. Serdecznie dziękuję dzieciom i rodzicom, którzy wzięli udział w piątkowej akcji „Milion dzieci modli się na różańcu”. Dziękuję wszystkim, którzy trwają na modlitwie różańcowej, zwłaszcza w naszym Sanktuarium. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W minionym tygodniu został naprawiony uszkodzony wodomierz przy Białym Domku. Dziękuję pewnej osobie za zabezpieczanie termiczne i prace porządkowe.
  4. Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj porządkowali teren Kalwarii – efekty bardzo cieszą. Dziękuję za sumienne i radosne wykonanie pracy. Ośmielam raz jeszcze zaprosić na przyszłą sobotę na godz. 9.00. Gdyby ktoś chciał, to zapraszam także w ciągu tygodnia, choćby na godzinę.
  5. Wyjazd na pielgrzymkę do Markowej w najbliższą sobotę o godz. 6.00 sprzed plebanii. Zostało kilka wolnych miejsc. Zapraszam serdecznie.
  6. W dn. 10-15.03.2025 planuję pielgrzymkę samolotową do Fatimy. Zawierzymy naszą Parafię Matce Bożej. Pójdziemy śladami Świętych Pastuszków. Chciałbym również zakupić wtedy figurę MB do naszego kościoła. Bardzo gorąco Was zapraszam. Szczegółowy program jest na naszej stronie internetowej. Koszt: 4300 PLN + 90 EUR. Informacje i zapisy u mnie.
  7. Dziękuję za ofiary złożone z okazji Dnia Papieskiego. Zebraną kwotę – 1599,90 PLN przelałem na konto Fundacji DNT. Dziękuję naszej młodzieży z grupy charytatywnej za przeprowadzenie zbiórki.
  8. Dziękuję osobom z Janikowic za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego, za piękne kwiaty. Pracowali: Agnieszka i Jarosław Sakłak, Zbyszek Nowak, Aneta Pierzchała, Mirosława Luty i Józefa Pabiańczyk. Na przyszłą sobotę na godz. 9.00 zapraszam kolejne 5 rodzin z Janikowic.
  9. W Józefówce są zostawione obrazki z modlitwą do Matki Bożej Zielenickiej. Zachęcam do zabrania obrazka i do częstej, najlepiej codziennej, modlitwy. Proszę też o informowanie mnie o doświadczonych tu łaskach i o wpis do Księgi Łask.
  10. Dziękuję 4 osobom za ofiary na potrzeby naszego Sanktuarium.
  11. Proszę, pamiętajcie o mnie w Waszych modlitwach, zapewniam o mojej pamięci.