Modlitwy za zmarłych

Już są 🤩👌 Gorrrrące, jedyne, niepowtarzalne modlitewniki APDC, nasze autorskie, parafialne. Mam nadzieję, że będą często/codziennie używane. Każdy modlitewnik to nieoceniona pomoc w niesieniu ulgi zmarłym, cierpiącym w czyśćcu, a równocześnie cegiełka na potrzeby naszego Sanktuarium. Proponowana ofiara to 20 zł 🥰 Zapraszam, dostępne w zakrystii i w kancelarii.

Dla tych, co są daleko, a chcieliby mieć taki modlitewnik, co oczywiście jest zrozumiałe, proponuję:
– kupujecie 2 koperty (jedna, żeby pomieściła modlitewnik formatu A6 i druga większa);
– na mniejszej piszecie swój adres i naklejacie odpowiednie znaczki;
– mniejszą wkładacie do większej, którą adresujecie na parafie i wysyłacie;
– wpłacacie ofiarę na konto parafii, np. blikiem;
– po otrzymaniu przesyłki, wkładam w mniejszą kopertę modlitewnik i odsyłam adresatowi;
– wszyscy jesteśmy zadowoleni 😀

Adres:

Parafia Rzymskokatolicka pw. Niep. Pocz. NMP w Zielenicach
Zielenice 30
32-107 Radziemice

Dla pierwszych nadawców prezent 💥💣👍 niespodzianka – 2 obrazki: Koronka do Świętych Ran Zbawiciela i Koronka do Chrystusa Króla.