Informacje dla pielgrzymów

CZUWANIA „W RAMIONACH MATKI”

Zapraszamy do udziału w comiesięcznych czuwaniach ku czci Najświętszej Maryi Panny w każdą II. sobotę miesiąca.
Rozpoczynamy o godz. 19.15 drogą krzyżową na Kalwarii Zielenickiej. O 20.00 Eucharystia, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. Na koniec modlitwa z nałożeniem rąk.

Msza św. sprawowana jest w intencjach polecanych przez Pielgrzymów.

ZAMAWIANIE INTENCJI MSZALNYCH

Ponieważ zdarza się, że Pielgrzymi proszą listownie (bądź przy okazji wpłaty na konto Parafii) o odprawienie Mszy św. w poleconej intencji, sugerujemy, aby podawać swój nr tel. lub adres e-mail, aby możliwe było poinformowanie o terminie Mszy. Nie zawsze możliwy jest wskazany termin. Msze św. w intencjach zbiorowych sprawowane są w naszym Sanktuarium w I. piątki miesiąca o godz. 17.00 oraz w II. soboty miesiąca o godz. 20.00 w ramach czuwań „W ramionach Matki”.

Zachęcamy do składania intencji szczególnie na czuwania, kiedy sprawujemy Mszę wotywną ku czci Matki Bożej Zielenickiej, a różaniec ofiarujemy w intencjach Pielgrzymów.